Anasayfa > Pc Oyunları > Küçük Oyunlar > Vampir Hikayesi: Hell Lock’a Hoşgeldiniz

PUAN : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
İNDİRİLME : 138 ÜRETİCİ : PLATFORM : Windows XP/ Vista/ 7 EKLENME : 23/06/2013 GÜNCELLENME : 20/09/2015 Vampir Hikayesi: Hell Lock’a Hoşgeldiniz Facebook'ta paylaş Vampir Hikayesi: Hell Lock’a Hoşgeldiniz İçin Yorum Yap

Vampir Hikayesi: Hell Lock’a Hoşgeldiniz

Hill Lock’a hoşgeldiniz, aklı yerinde olan kimsenin bulunmak istemeyeceği yere. Ama sizin de aklınız yerinde değil. Tek hatırladığınız bazı anlar — dolambaçlı yollarda motosikletinizle hız yapmak; hayaletsi bir figürün gecede dolaşması; boynunuzdaki delici acı ve karanlık.
Gördüğünüz şeyi görmüş olmaktansa karanlıkta olmayı tercih ederdiniz. Terkedilmiş bir kasaba, sizi mahvolmuş sokaklarını keşfetmeye davet ediyor. Topraktaki çatlaklardan yüzeye gelen ateş hayatınızı tehdit ediyor. Ve doğaüstü bir şeylerin terkedilmiş bir kasabada sizi takip ettiği hissi sinirlerinizi geriyor. Hayatta kalmak için, ipuçları aramak, işe yarayacak eşyalar bulmak ve zekice yapılmış bulmacaları çözmek zorundasınız. Eğer cehennemden bir kaçış yolu varsa, siz onu bulacaksınız, ama yalnızca ilk adımı attığınız zaman!
Tam sürümün sunduğu özelliklerin tadına bakmak için Vampir Hikayesi: Hell Lock’a Hoşgeldiniz’in bedava deneme sürümünü indirin.


Etiketler: , , , , , ,

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Vampir Hikayesi: Hell Lock’a Hoşgeldiniz

Ücretsiz Deneme Sürüm

PROGRAMI İNDİR

(123.7 MB)